| ब्रांड | Su Kam |
| मॉडल | Shark 1600 Square Wave Inverter |
| Model Name | Shark 1600 |
| Type | Square Wave |
| Solar Power Compatible | नहीं |
| Battery Included | नहीं |
| Back Up Time | 7 hrs |
| Load Options | 1 Computer, 1 Printer, 4 Tube Light, 4 Fan, 4 CFL |
| Colour | Black & White |
| Efficiency | 94.1% |
| Output Voltage | 200V |
| Output Frequency | 50.0Hz, +/-0.1Hz |
| Input Voltage | 200 VA |
| Input Frequency | 50.0Hz, +/-0.1Hz |
| Width | 40 cm |
| Height | 16 cm |
| Depth | 28 cm |
| Weight | 12 kg |
| Warranty Summary | 2 Years Manufacturer Warranty |
| Covered in Warranty | Any manufacturing defect or non-functionality of the product |
| Not Covered in Warranty | Breakage Warranty |
| Warranty Service Type | On-site warranty |
Su Kam Shark 1600 Square Wave Inverter
विज्ञापन
AKAI Summer Collection भारत में लॉन्च; बजट से प्रीमियम तक, फ्रिज और AC की लंबी रेंज
Oppo Reno 16 जल्द होगा भारत में लॉन्च, ट्रिपल रियर कैमरा यूनिट
Airtel की नई 5G सर्विस पर विवाद, सरकारी जांच के घेरे में मामला; क्या प्रीपेड यूजर्स पर पड़ेगा असर?