| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Su Kam Su-Kam 2.2 Kva Fusion Pure Sine Wave Inverter (Black & White) | ₹ 24,000 |
Su Kam 2.2 Kva Fusion Pure Sine Wave Inverter की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 24,000 है. Su Kam 2.2 Kva Fusion Pure Sine Wave Inverter की सबसे कम कीमत ₹ 24,000 अमेजन पर 23rd May 2026 को है.
| ब्रांड | Su Kam |
| मॉडल | 2.2 Kva Fusion Pure Sine Wave Inverter |
| Model Name | 2.2 Kva Fusion |
| Colour | White |
| Type | Pure Sine Wave |
| Input Voltage | 36 VA |
| Width | 29.5 cm |
| Height | 25.5 cm |
| Depth | 24.5 cm |
| Weight | 17.5 kg |
| Description | This invertor from su kam is designed specially for the indian masses and for the indian environment. There are many advantages in choosing this product. First of all,it saves you a lot of money as you do not need 4 batteries for operation this as required in contemporary invertors. 3 batteries are more than enough. Secondly,it reduces your electricity bills by consuming less power than other machines. It also effeciently protects your other important machines and appliances. |
Su Kam 2.2 Kva Fusion Pure Sine Wave Inverter
₹24,000
विज्ञापन
AKAI Summer Collection भारत में लॉन्च; बजट से प्रीमियम तक, फ्रिज और AC की लंबी रेंज
Oppo Reno 16 जल्द होगा भारत में लॉन्च, ट्रिपल रियर कैमरा यूनिट
Airtel की नई 5G सर्विस पर विवाद, सरकारी जांच के घेरे में मामला; क्या प्रीपेड यूजर्स पर पड़ेगा असर?