| ब्रांड | Su Kam |
| मॉडल | Fusion-i Pure Sine Wave Inverter |
| Model Name | Fusion-i |
| Type | Pure Sine Wave |
| Solar Power Compatible | हां |
| Battery Included | नहीं |
| Back Up Time | 8 hrs |
| Load Options | Up tO 1,6KVA |
| Colour | Black & White |
| Efficiency | 100% |
| Output Voltage | 220V |
| Output Frequency | 220Hz |
| Change Over Time | 0 ms |
| Input Voltage | 90 VA |
| Input Frequency | 220Hz |
| Low Cut Input Voltage | 90V |
| Battery Type | All |
| Number of Batteries | 2 |
| Battery Charging Current | 15A |
| Width | 30 cm |
| Height | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Weight | 19.2 kg |
| Warranty Summary | PARTS WHICH CAN'T BE SERVICED THAT WILL BE REPLACED |
| Covered in Warranty | COMPLETE INVERTER |
| Not Covered in Warranty | NOTHING |
| Warranty Service Type | SERVICE |
| Description | RUN ALL YOUR SENSITIVE APPLIANCES SAFELY.BEST FOR IT APPLIANCES LIKE COMPUTER,PRINTER,LED,PHOTO COPY MACHINE. ZERO CHANGEOVER TIME........ |
Su Kam Fusion-i Pure Sine Wave Inverter
विज्ञापन
Redmi 15A 5G की सेल शुरू, जानें कितने में मिल रहा 6300mAh बैटरी वाला फोन
Zepto बेच रहा 24 हजार रुपये सस्ता iPhone 17 Pro Max, सबसे तगड़ा डिस्काउंट
Vivo V70 FE vs Oppo Reno 15C 5G vs OnePlus Nord 5: जानें कौन सा फोन है बेस्ट