| ब्रांड | मिताशी |
| मॉडल | 22 Inch LED HD Ready TV (MIE022V12) |
| Model Name | MIE022V12 |
| Display Size | 22 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Smart TV | नहीं |
| Launch Year | 2011 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Resolution (pixels) | 1920x1080 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 505 mm x 314 mm x 55 mm |
| Width x Height x Depth (with stand) | 505 mm x 350 mm x 163 mm |
| Weight (with stand) | 3.0 kg, VESA Dimension W x H |
| No of HDMI Port | 1 |
| No of USB Port | 1 |
| PC Audio In | 1 |
| Headphone Jack | 1 |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output RMS | 5 W x 2 |
| Power Consumption | 36 W, 0.5 W (Standby) |
| Contrast Ratio | 100000:1 Static |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Battery Type | AAA |
मिताशी 22 Inch LED HD Ready TV (MIE022V12)
विज्ञापन
25 इंच बड़े 300Hz डिस्प्ले के साथ Redmi G25 2026 गेमिंग मॉनिटर हुए लॉन्च, जानें सबकुछ
Xiaomi ने सस्ता वैक्यूम क्लीनर किया लॉन्च, 10000Pa सक्शन, 180 मिनट का बैटरी बैकअप, जानें कीमत
8 हजार सस्ता खरीदें Samsung का 6000mAh बैटरी, 50MP कैमरा वाला फोन