| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Microtek E2925 Plus Pure Sine Wave Inverter (Black) | ₹ 5,439 |
| Microtek E2925 Plus Pure Sine Wave Inverter (Black) | ₹ 5,690 |
Microtek E2925 Plus Pure Sine Wave Inverter की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 5,439 है. Microtek E2925 Plus Pure Sine Wave Inverter की सबसे कम कीमत ₹ 5,439 अमेजन पर 14th May 2026 को है.
| ब्रांड | Microtek |
| मॉडल | E2925 Plus Pure Sine Wave Inverter |
| Model Name | E2925 Plus |
| Type | Pure Sine Wave |
| Colour | Black |
| Input Voltage | 925 VA |
| Width | 34 cm |
| Height | 19 cm |
| Depth | 38 cm |
| Weight | 8.98 kg |
| Description | Frequent voltage fluctuations and high power cuts can affect our appliances and can also leave them permanently damaged. However, the right voltage stabilizer for ACs and other appliances can save your appliances and make them last longer.Microtek voltage stabilizers come in a range of options for different appliances and their voltage needs. All Microtek products, from stabilizers for air conditioners, to stabilizers for refrigerators and televisions, are manufactured in state-of-the-art manufacturing plants equipped with hi-tech machines in India. |
Microtek E2925 Plus Pure Sine Wave Inverter
₹5,439
विज्ञापन
PS Plus May धमाका! Red Dead Redemption 2 समेत फ्री मिलेंगे ये 7 बड़े गेम्स
क्रिप्टो मार्केट में गिरावट, Bitcoin का प्राइस 80,000 डॉलर से नीचे
iQOO Z11 भारत में लॉन्च के लिए तैयार! 165Hz डिस्प्ले, दमदार Snapdragon प्रोसेसर से हो सकता है लैस