| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Wybor 90 L Desert Air Cooler (Iceland DLX, White) | ₹ 9,549 |
Wybor 90 L Desert Air Cooler (Iceland DLX) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 9,549 है. Wybor 90 L Desert Air Cooler (Iceland DLX) की सबसे कम कीमत ₹ 9,549 फ्लिपकार्ट पर 1st April 2026 को है.
| ब्रांड | Wybor |
| मॉडल | 90 L Desert Air Cooler (Iceland DLX) |
| Model Name | Iceland DLX |
| Colour | White |
| Type | Desert |
| Number of Speeds | 3 |
| Blower/Fan | Fan |
| Capacity | 90 L |
| Cooling and Heating | हां |
| Remote Support | नहीं |
| Air Throw Distance | 40 ft |
| Body Material | Engineering Plastic |
| Ice Chamber | हां |
| Number of Fan Blades | 5 |
| Auto Louver Movement | हां |
| Empty Tank Alarm | नहीं |
| Water Level Indicator | हां |
| Overflow Indicator | हां |
| Power Requirement | 230V, 50Hz |
| Power Consumption - Heating | 170 W |
| Width x Height x Depth | 48 cm x 11 cm x 63 cm |
| Warranty Summary | 1 Year Brand Warranty |
| Covered in Warranty | All Electrical Components and Manufacturing Defects |
| Not Covered in Warranty | Plastic Parts, Any Damages due to Mishandling or Improper Storage, Running Appliance in an Improper Electric Condition, Chipping, Peeling or Dent |
| Warranty Service Type | On-site Service, Customer Needs to Call the Nearby Authorized Service Center, Service Engineer will Come to the Site to Get the Product Repaired or Inspected |
Wybor 90 L Desert Air Cooler (Iceland DLX)
₹9,549
विज्ञापन
Apple ने इन डिवाइसेज का सपोर्ट बंद किया, क्या लिस्ट में आपका भी है?
PAN कार्ड के लिए ऑनलाइन कैसे करें आवेदन, जानें स्टेप बाय स्टेप पूरी प्रक्रिया
13MP कैमरा, 6000mAh बैटरी के साथ Redmi A7 Pro लॉन्च, जानें कीमत और फीचर्स