| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Wybor 80 L Desert Air Cooler (Alpine, Grey) | ₹ 11,990 |
Wybor 80 L Desert Air Cooler (Alpine) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 11,990 है. Wybor 80 L Desert Air Cooler (Alpine) की सबसे कम कीमत ₹ 11,990 फ्लिपकार्ट पर 1st April 2026 को है.
| ब्रांड | Wybor |
| मॉडल | 80 L Desert Air Cooler (Alpine) |
| Model Name | Alpine |
| Colour | Grey |
| Type | Desert |
| Number of Speeds | 3 |
| Blower/Fan | Fan |
| Capacity | 80 L |
| Cooling and Heating | हां |
| Remote Support | नहीं |
| Air Throw Distance | 40 ft |
| Body Material | Engineering Plastic |
| Ice Chamber | हां |
| Number of Fan Blades | 4 |
| Auto Louver Movement | हां |
| Empty Tank Alarm | नहीं |
| Water Level Indicator | हां |
| Overflow Indicator | हां |
| Power Requirement | 230V, 50Hz |
| Power Consumption - Heating | 170 W |
| Width x Height x Depth | 27 cm x 52 cm x 21 cm |
| Warranty Summary | 1 Year Brand Warranty |
| Covered in Warranty | All Electrical Components and Manufacturing Defects |
| Not Covered in Warranty | Plastic Parts, Any Damages due to Mishandling or Improper Storage, Running Appliance in an Improper Electric Condition, Chipping, Peeling or Dent |
| Warranty Service Type | On-site Service, Customer Needs to Call the Nearby Authorized Service Center, Service Engineer will Come to the Site to Get the Product Repaired or Inspected |
Wybor 80 L Desert Air Cooler (Alpine)
₹11,990
विज्ञापन
AI सर्च में आगे रहना है तो ब्रांड्स को क्या करना होगा? ये प्लेटफॉर्म आएंगे काम
1 अप्रैल से बदले ट्रैवल रूल्स, बिना e-Arrival Card एंट्री हो सकती है स्लो, जानें पूरा प्रोसेस
Apple ने इन डिवाइसेज का सपोर्ट बंद किया, क्या लिस्ट में आपका भी है?