| ब्रांड | वीडियोकॉन |
| मॉडल | 32 Inch LED HD Ready TV (VMA32HH02CAW) |
| Model Name | VMA32HH02CAW |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Smart TV | नहीं |
| Launch Year | 2015 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 743 mm x 457 mm x 89 mm |
| Weight (without stand) | 4.9 kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 744 mm x 500 mm x 211 mm |
| Weight (with stand) | 5.2 kg |
| No of HDMI Port | 1 |
| No of USB Port | 1 |
| PC Audio In | 1 |
| PC D-sub | 1 |
| RF Connectivity Input | 1 |
| Brightness | 250 cd/mA2 |
| Contrast Ratio | 1000000:01 Static |
| View Angle | 178 Degree |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output RMS | 10 W x 2 |
| RF Capable | हां |
वीडियोकॉन 32 Inch LED HD Ready TV (VMA32HH02CAW)
विज्ञापन
20W आउटपुट वाला RGB ब्लूटूथ स्पीकर Asus Adol हुआ लॉन्च, 10 घंटे की बैटरी, जानें कीमत
Moto G37 vs Samsung Galaxy M17e 5G vs Realme P4 Lite 5G: 15K में कौन सा फोन है बेस्ट
Samsung Galaxy S26 सीरीज की जोरदार सेल्स, Ultra मॉडल की ज्यादा डिमांड