| ब्रांड | SVL |
| मॉडल | 24 Inch LED HD Ready TV (2400) |
| Model Name | 2400 |
| Display Size | 24 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Smart TV | नहीं |
| Curve TV | नहीं |
| Launch Year | 2015 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Resolution (pixels) | 1920x1080 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 570 mm x 360 mm x 66 mm |
| Weight (without stand) | 4.2 kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 570 mm x 397 mm x 186 mm |
| Weight (with stand) | 4.5 kg |
| No of HDMI Port | 1 |
| No of USB Port | 1 |
| Built In Wi-Fi | नहीं |
| PC Audio In | 1 |
| Headphone Jack | 1 |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output RMS | 8 W x 2 |
| Power Consumption | 48 W, 0.5 W (Standby) |
| Touch Remote | नहीं |
| Battery Type | AAA |
| Contrast Ratio | 1000:01:00 Static |
| View Angle | 170 / 160 Degree |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
SVL 24 Inch LED HD Ready TV (2400)
विज्ञापन
Apple ने इन डिवाइसेज का सपोर्ट बंद किया, क्या लिस्ट में आपका भी है?
PAN कार्ड के लिए ऑनलाइन कैसे करें आवेदन, जानें स्टेप बाय स्टेप पूरी प्रक्रिया
13MP कैमरा, 6000mAh बैटरी के साथ Redmi A7 Pro लॉन्च, जानें कीमत और फीचर्स