| ब्रांड | SVL |
| मॉडल | 22 Inch LED Full HD TV (22FHDLCX) |
| Model Name | 22FHDLCX |
| Display Size | 22 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| 3D | नहीं |
| Smart TV | नहीं |
| Curve TV | नहीं |
| Launch Year | 2017 |
| Resolution Standard | Full-HD |
| Resolution (pixels) | 1920x1080 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 505 mm x 300 mm x 65 mm |
| Weight (without stand) | 2.85 kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 505 mm x 325 mm x 65 mm |
| Weight (with stand) | 545 x 350 x 112 mm |
| Stand Type | Tabletop Mount |
| No of HDMI Port | 1 |
| No of USB Port | 2 |
| Built In Wi-Fi | नहीं |
| Headphone Jack | हां |
| Digital Audio Output | हां |
| RF Connectivity Input | 1 |
| Component In (RGB Cable) | Component In RGB Cable: 1, Component/Y Pb Cb Pr Cr : 1 |
| Brightness | 300 nits |
| Contrast Ratio | 1000000:1 Dynamic Static |
| View Angle | 178 Degree |
| Digital Noise Filter | हां |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output RMS | 20 W |
| Power Consumption | 35 W, 0.5 W (Standby) |
| Touch Remote | नहीं |
| RF Capable | हां |
SVL 22 Inch LED Full HD TV (22FHDLCX)
विज्ञापन
PAN कार्ड के लिए ऑनलाइन कैसे करें आवेदन, जानें स्टेप बाय स्टेप पूरी प्रक्रिया
13MP कैमरा, 6000mAh बैटरी के साथ Redmi A7 Pro लॉन्च, जानें कीमत और फीचर्स
भारत में प्रति महीने 31GB डेटा खपत कर रहे लोग! 5G ट्रैफिक में 70% उछाल