| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Haier 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400UG) | ₹ 12,990 |
Haier 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400UG) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 12,990 है. Haier 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400UG) की सबसे कम कीमत ₹ 12,990 अमेजन पर 28th May 2026 को है.
| ब्रांड | Haier |
| मॉडल | 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400UG) |
| Model Name | LE32W400UG |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Smart TV | हां |
| Launch Year | 2024 |
| Power Consumption Standby (W) | 0.5 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 72.5 cm x 47.9 cm x 18.2 cm |
| Number of Speakers | 2 |
| Surround Sound | Surrounding Sound |
| Speaker Output RMS | 16 W |
| Supported Audio Formats | MP3, AAC |
| Power Consumption | 0.5 W (Standby) |
| View Angle | 178 Degree |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Battery Type | AAA |
| Operating System | Android |
Haier 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400UG)
₹12,990
विज्ञापन
Tata Motors ने लॉन्च किया Tiago EV का नया वर्जन, जानें प्राइस, फीचर्स
OnePlus 16 में 200 मेगापिक्सल पेरिस्कोप कैमरा का खुलासा, जबरदस्त डिस्प्ले से होगा लैस!
HMD Grand में आ सकती है 6000mAh की बड़ी बैटरी, 50MP डुअल कैमरा! रेंडर हुए लीक