| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Haier 32 Inches HD Ready LED Smart TV (LE32W400G, Black) | ₹ 12,990 |
Haier 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400G) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 12,990 है. Haier 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400G) की सबसे कम कीमत ₹ 12,990 फ्लिपकार्ट पर 23rd May 2026 को है.
| ब्रांड | Haier |
| मॉडल | 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400G) |
| Model Name | LE32W400G |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Grey |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Smart TV | हां |
| Launch Year | 2025 |
| Power Consumption Standby (W) | 0.5 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 72.5 cm x 42.7 cm x 18.2 cm |
| Weight (without stand) | 3.7 Kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 72.9 cm x 47.9 cm x 26.3 cm |
| Weight (with stand) | 4.95 kg |
| Stand Type | Tabletop |
| No of HDMI Port | 2 |
| No of USB Port | 2 |
| Brightness | 250 lumens |
| View Angle | 178 Degree |
| Digital Noise Filter | हां |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Supported Video Formats | MP3, MP4 |
| Number of Speakers | 2 |
| Sound Technology | Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Surround Sound | Surrounding Sound |
| Speaker Output RMS | 16 W |
| Supported Audio Formats | Mp3, warp |
| Power Consumption | 0.5 W (Standby) |
| Graphic Processor | Mali G31 MP2 |
| RAM | 1.5 जीबी |
| Storage Capacity | 8GB |
| Operating System | Android |
| Battery Type | AAA |
Haier 32 Inch LED HD Ready Smart TV (LE32W400G)
₹12,990
विज्ञापन
AKAI Summer Collection भारत में लॉन्च; बजट से प्रीमियम तक, फ्रिज और AC की लंबी रेंज
Oppo Reno 16 जल्द होगा भारत में लॉन्च, ट्रिपल रियर कैमरा यूनिट
Airtel की नई 5G सर्विस पर विवाद, सरकारी जांच के घेरे में मामला; क्या प्रीपेड यूजर्स पर पड़ेगा असर?