| ब्रांड | Haier |
| मॉडल | 32 Inch LED Full HD TV (LE32T1000) |
| Model Name | LE32T1000 |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Resolution Standard | Full-HD |
| Width x Height x Depth (without stand) | 52 x 5 x 32 cm |
| Weight (without stand) | 2.9Kg |
| Weight (with stand) | 4.5Kg |
| No of HDMI Port | 2 |
| No of USB Port | 1 |
| PC Audio In | हां |
| RF Connectivity Input | 1 |
| Component In (RGB Cable) | 1 |
| Composite In (Audio Video Cable) | 1 |
| Power Consumption | 1W |
| Speaker Type | Integrated |
| Sound Technology | AV Stereo |
| Speaker Output RMS | 16W |
| View Angle | H:176/ V:176 |
| Aspect Ratio | 16:09 |
Haier 32 Inch LED Full HD TV (LE32T1000)
विज्ञापन
Honor Magic 9 के जल्द लॉन्च की तैयारी, 8,000mAh हो सकती है बैटरी
Apple कर रहा आईफोन एंटी स्नैचिंग फीचर पर काम, चोरी होने पर होगा अपने आप लॉक, जानें सबकुछ
स्क्रू कसने और खोलने का काम होगा आसान, Xiaomi ने लॉन्च किया नया स्मार्ट इलेक्ट्रिक टूल