| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Haier 195 L Direct Cool Single Door 4 Star Refrigerator (HRD 1954CRP E, Red Peony) | ₹ 16,490 |
| Haier 195 L Direct Cool Single Door 4 Star Refrigerator (HRD 1954CRP E, Red Peony) | ₹ 16,990 |
Haier 195 L Direct Cool Single Door 4 Star Refrigerator (HRD 1954CRP E) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 16,490 है. Haier 195 L Direct Cool Single Door 4 Star Refrigerator (HRD 1954CRP E) की सबसे कम कीमत ₹ 16,490 फ्लिपकार्ट पर 28th May 2026 को है.
| ब्रांड | Haier |
| मॉडल | 195 L Direct Cool Single Door 4 Star Refrigerator (HRD 1954CRP E) |
| रिलीज की तारीख | 23 जुलाई 2021 |
| Model Name | HRD 1954CRP E |
| Door Type | Single Door |
| Refrigerator Type | Top Freezer Refrigerator |
| Defrosting Type | Direct Cool |
| Compressor Type | Normal Compressor |
| Capacity | 195 L |
| Colours | Red Peony |
| Number of Doors | 1 |
| Star Rating | 4 Star |
| Coolpad | नहीं |
| Toughened Glass | हां |
| Built-in Stabilizer | हां |
| डाइमेंशन | 121.80 x 53.00 x 0.00 |
| Depth | 62.8 cm |
| Weight | 28 kg |
| Power Requirement | AC 230V, 50Hz |
| Shelf Material | Toughened Glass Shelf |
| Door Finish | PET |
| Handle type | External |
| Door Lock | हां |
| Technology Used | 1 Hour Icing Technology |
| Warranty Summary | 1 year warranty on the product, 10 years on the Compressor |
Haier 195 L Direct Cool Single Door 4 Star Refrigerator (HRD 1954CRP E)
₹16,490
विज्ञापन
Tata Motors ने लॉन्च किया Tiago EV का नया वर्जन, जानें प्राइस, फीचर्स
OnePlus 16 में 200 मेगापिक्सल पेरिस्कोप कैमरा का खुलासा, जबरदस्त डिस्प्ले से होगा लैस!
HMD Grand में आ सकती है 6000mAh की बड़ी बैटरी, 50MP डुअल कैमरा! रेंडर हुए लीक