| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Haier 185 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (HED 19TGG N, Holyleaf Glass) | ₹ 14,690 |
| Haier 185 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (HED 19TGG N, Holyleaf Glass) | ₹ 14,990 |
Haier 185 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (HED 19TGG N) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 14,690 है. Haier 185 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (HED 19TGG N) की सबसे कम कीमत ₹ 14,690 अमेजन पर 28th April 2026 को है.
| ब्रांड | Haier |
| मॉडल | 185 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (HED 19TGG N) |
| रिलीज की तारीख | 31 जनवरी 2023 |
| Model Name | HED 19TGG N |
| डोर टाइप | Single Door |
| Refrigerator Type | Top Freezer Refrigerator |
| Defrosting Type | Direct Cool |
| Capacity | 185 L |
| Colours | Holyleaf Glass |
| Number of Doors | 1 |
| Star Rating | 2 Star |
| डाइमेंशन | 117.30 x 53.30 x 0.00 |
| Depth | 57 cm |
| Weight | 33 kg |
| Power Requirement | AC 220V, 50Hz |
| Stabilizer Required | नहीं |
| Shelf Material | Toughened Glass |
| Gasket Type | Anti Bacterial Gasket |
| Technology Used | Diamond Edge Freezing Technology |
| Warranty Summary | 1 year on product, 10 years on compressor |
Haier 185 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (HED 19TGG N)
₹14,690
विज्ञापन
OnePlus Ace 6 Ultra हुआ लॉन्च, 8,600mAh की बैटरी, जानें प्राइस, स्पेसिफिकेशंस