| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| CUCKOO CAC-C1210FW Room Air Purifier (White) | ₹ 23,990 |
| CUCKOO ?CAC-C1210FW Room Air Purifier (White) | ₹ 26,175 |
CUCKOO CAC-C1210FW Room Air Purifier की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 23,990 है. CUCKOO CAC-C1210FW Room Air Purifier की सबसे कम कीमत ₹ 23,990 अमेजन पर 2nd April 2026 को है.
| ब्रांड | CUCKOO |
| मॉडल | CAC-C1210FW Room Air Purifier |
| Model Name | CAC-C1210FW |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| डाइमेंशन | 55.00 x 27.60 x 0.00 |
| Depth | 43 cm |
| Weight | 7.4 kg |
| Shade | Silver |
| Material | Plastic |
| Coverage Area | 402.57 sq.ft |
| Control Type | Without Remote |
| Suitable For | Corporate |
| Air Flow Level | 317 cu.m/hr |
| Automatic Shut Off | हां |
| Portable | हां |
| Silent Mode | हां |
| Child Lock | हां |
| Timer | हां |
| Power Consumption | 33 W |
| Noise Level | 47.9 dB |
| Adjustable Fan | हां |
CUCKOO CAC-C1210FW Room Air Purifier
₹23,990
विज्ञापन