| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Motorola Moto 360 Sport Smartwatch (Orange Strap, 35mm) | ₹ 9,490 |
| Motorola Moto 360 Sport Smartwatch (Orange Strap, 35mm) | ₹ 19,999 |
मोटोरोला Moto 360 Sport Smartwatch की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 9,490 है. मोटोरोला Moto 360 Sport Smartwatch की सबसे कम कीमत ₹ 9,490 अमेजन पर 3rd April 2026 को है.
| ब्रांड | मोटोरोला |
| मॉडल | Moto 360 Sport Smartwatch |
| Model Number | 00865NARTL |
| Model Name | Moto 360 Sport |
| Dial Shape | Round |
| Strap Material | Silicone |
| Size | Regular |
| Touchscreen | हां |
| Water Resistant | हां |
| Usage | Fitness & Outdoor |
| Ideal For | Unisex |
| Strap Colour | Black |
| Dial Colour | Black |
| Thickness | 11.5 mm |
| Diameter | 45 mm |
| Weight (g) | 54.00 |
| Sensor | Accelerometer, Ambient Light Sensor, Gyroscope, Vibration / Haptics Engine, Heart Rate Sensors, Barometric Altimeter |
| Compatible Device | Compatible With Smartphones And Ios |
| Battery Life | Up to a full day |
| Other Features | Dust And Water Resistant: Ip67, Gpu: Adreno 305 With 450 Mhz, Battery Capacity: 300 Mah, Bluetooth Profile: Le, Wi-Fi Version: 802.11 B/G, Battery Life: 300 Mah - Up To A Full Day Of Mixed Use With Ambient On |
| Call Function | हां |
| Bluetooth | हां |
| Bluetooth Version | v4.0 |
| Wi-Fi | हां |
| Compatible Operating System | Android 4.3+, iOS 8.2+ |
| Number of Cores | |
| RAM | 512 एमबी |
| Processor Name | Qualcomm Snapdragon 400 APQ8026 |
| Processor Speed | 1.2 GHz |
| Internal Memory | 4 GB |
| Display Resolution | 360 x 325 pixels |
| Display Size | 35mm |
| Other Display Features | Bluetooth Support, Touchscreen, Water Resistant, Fitness & Outdoor |
| Other Watch Functions | Wireless Charging With Charging Dock Included, Barometric Altimeter |
| Microphone | 2 Microphones |
मोटोरोला Moto 360 Sport Smartwatch
₹9,490
विज्ञापन
Artemis II: चांद मिशन में क्या खाएंगे एस्ट्रोनॉट? फ्रिज नहीं, ताजा खाना नहीं... NASA ने बताया पूरा सिस्टम
भारत सरकार ने चीनी CCTV कैमरा पर लगाया प्रतिबंध, जानें क्यों
चांद मिशन में भी Microsoft Outlook ने दिया धोखा! एस्ट्रोनॉट ने लाइव स्ट्रीम में मांगी मदद
Redmi 15A 5G की भारत में शुरू हुई बिक्री, जानें प्राइस, स्पेसिफिकेशंस