| ब्रांड | Haier |
| मॉडल | 32 Inch LED HD Ready TV (LE32K700) |
| Model Name | LE32K700 |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Smart TV | नहीं |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output RMS | 16 W |
| Power Consumption | 75 W, 0.5 W (Standby) |
| No of USB Port | 1 |
| PC Audio In | 1 |
| Analog Audio Input | हां |
| RF Connectivity Input | 1 |
| Component In (RGB Cable) | 1 |
| Width x Height x Depth (with stand) | 758 mm x 462 mm x 49 mm |
| Aspect Ratio | 16:09 |
Haier 32 Inch LED HD Ready TV (LE32K700)
विज्ञापन
Redmi 15A 5G की सेल शुरू, जानें कितने में मिल रहा 6300mAh बैटरी वाला फोन
Zepto बेच रहा 24 हजार रुपये सस्ता iPhone 17 Pro Max, सबसे तगड़ा डिस्काउंट
Vivo V70 FE vs Oppo Reno 15C 5G vs OnePlus Nord 5: जानें कौन सा फोन है बेस्ट