| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Panasonic 7 kg Fully Automatic Top Load Washing Machine (NA-F70V10LRB, Silver) | ₹ 27,499 |
| Panasonic 7 kg Fully Automatic Top Load Washing Machine (NA-F70V10LRB, Silver) | ₹ 27,499 |
पैनासोनिक 7 kg Fully Automatic Top Load Washing Machine (NA-F70V10LRB) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 27,499 है. पैनासोनिक 7 kg Fully Automatic Top Load Washing Machine (NA-F70V10LRB) की सबसे कम कीमत ₹ 27,499 अमेजन पर 30th May 2026 को है.
| ब्रांड | पैनासोनिक |
| मॉडल | 7 kg Fully Automatic Top Load Washing Machine (NA-F70V10LRB) |
| रिलीज की तारीख | 23 अगस्त 2023 |
| मॉडल नेम | NA-F70V10LRB |
| टाइप | Top Load |
| फंक्शन टाइप | Fully Automatic |
| कलर | Silver |
| डाइमेंशन | 252.73 x 133.35 x 0.00 |
| डेप्थ | 153.41 cm |
| वजन | 32 Kg |
| Tub Material | Stainless Steel Tub |
| Wash Program Types | 15 - Normal, Favourite, Eco, Quick, Soak, Gentle Handwash, Jeans, Bedsheet, White, Tub Hygiene, Sweat, Sauces, Collar/Cuff, Curry, Germ Clean |
| वॉशिंग कैपेसिटी | 7 kg |
| वॉशिंग मैथड | Pulsator |
| Quick Wash | हां |
| Spin Only | हां |
| Water Level Selector | हां |
| पावर कंज्मपशन | 1460 W |
| पावर रिक्वॉयरमेंट | AC 230V, 50Hz |
| इन बिल्ट हीटर | हां |
| डिस्प्ले फीचर्स | हां |
| Preset Timer | हां |
| Shock Proof | हां |
| अन्य फीचर्स | End of Cycle Indicator, Time Left Display |
| वारंटी समरी | 24 Months Warranty |
| कवर्ड इन वारंटी | All Parts Excluding Outer Cabinet and Plastic Parts from the Date of Purchase will be Covered Under Warranty. This also Covers all Manufacturing Defects |
| वारंटी में कवर्ड नहीं है | Outer Cabinet and Plastic Parts, Any Accessories External to the Product, The Product is not Used According to the Instructions Given in the Instructions Manual |
| वारंटी सर्विस टाइप | Onsite |
पैनासोनिक 7 kg Fully Automatic Top Load Washing Machine (NA-F70V10LRB)
₹27,499
विज्ञापन
iPhone 18 Pro चार रंगों में आएगा! लॉन्च से पहले हुआ खुलासा
सबसे सस्ता! Vodafone Idea दे रही 365 दिनों तक 30GB, अनलिमिटिड कॉलिंग, फ्री बेनिफिट वाले धांसू प्लान
Vivo के पहले ओवर-ईयर हेडफोन लॉन्च, 75 घंटे की बैटरी, 58dB ANC फीचर से लैस