| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Motorola 10.5 kg Fully Automatic Front Load Washing Machine (MTFL1055NHNJG, Grey) | ₹ 23,290 |
मोटोरोला 10.5 kg Fully Automatic Front Load Washing Machine (MTFL1055NHNJG) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 23,290 है. मोटोरोला 10.5 kg Fully Automatic Front Load Washing Machine (MTFL1055NHNJG) की सबसे कम कीमत ₹ 23,290 फ्लिपकार्ट पर 15th May 2026 को है.
| ब्रांड | मोटोरोला |
| मॉडल | 10.5 kg Fully Automatic Front Load Washing Machine (MTFL1055NHNJG) |
| मॉडल नेम | MTFL1055NHNJG |
| टाइप | Front Load |
| फंक्शन टाइप | Fully Automatic |
| कलर | Grey |
| डाइमेंशन | 85.00 x 59.50 x 0.00 |
| डेप्थ | 49.5 cm |
| वजन | 64 kg |
| Tub Material | Stainless Steel |
| Wash Program Types | 16 |
| वॉशिंग कैपेसिटी | 10.5 kg |
| वॉशिंग मैथड | Tumble Wash |
| मैक्सिमम स्पिन स्पीड | 1400 RPM |
| Fuzzy Logic | हां |
| Water Level Selector | हां |
| पावर रिक्वॉयरमेंट | 240V, 50Hz |
| इन बिल्ट हीटर | हां |
| डिजिटल डिस्प्ले | हां |
| Child Lock | हां |
| Memory Backup | हां |
| Tub Self-clean | हां |
| Transparent Window Display | हां |
| वारंटी समरी | 2 Years Comprehensive and 5 Years on Wash Motor |
| कवर्ड इन वारंटी | Flipkart India Private Limited warranties the product, Warranty of the Product is Limited to Manufacturing Defects Only, Please refer to the user manual for more details. |
| वारंटी में कवर्ड नहीं है | Warranty Does Not Cover any External Accessories, Damage Caused to the Product Due to Improper Installation by Customer or from unauthorised parties & deviation from the instructions set out in the user manual. Please refer to the user manual for more details. |
| वारंटी सर्विस टाइप | Technician Visit |
मोटोरोला 10.5 kg Fully Automatic Front Load Washing Machine (MTFL1055NHNJG)
₹23,290
विज्ञापन
Moto G37 और Moto G37 Power जल्द होंगे भारत में लॉन्च, Flipkart के जरिए होगी बिक्री
Amazon पर AI बनाएगा शॉपिंग आसान, सुझाव से तुलना तक बोलकर होगा सबकुछ!