| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Mi 4A Pro 32 Inches HD Ready LED Smart TV (L32M5-AI, Black) | ₹ 13,999 |
| Mi 4A Pro 32 Inches HD Ready LED Smart TV (L32M5-AI, Black) | ₹ 15,999 |
Mi 32 Inch LED HD Ready TV (L32M5-AI) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 13,999 है. Mi 32 Inch LED HD Ready TV (L32M5-AI) की सबसे कम कीमत ₹ 13,999 फ्लिपकार्ट पर 3rd April 2026 को है.
| ब्रांड | Mi |
| मॉडल | 32 Inch LED HD Ready TV (L32M5-AI) |
| Model Name | L32M5-AI |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| 3D | नहीं |
| Smart TV | हां |
| Curve TV | नहीं |
| Series | 4A |
| Launch Year | 2018 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 733 mm x 435 mm x 80 mm |
| Weight (without stand) | 3.855 kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 733 mm x 479 mm x 180 mm |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| Number of Cores | क्वाड-कोर |
| Processor | Amlogic 64-bit Quad-core |
| Graphic Processor | Mali-450 MP3 |
| RAM Capacity | |
| Storage Memory | |
| Supported App - Hotstar | हां |
| Operating System | Android |
| Screen Mirroring | हां |
| RAM | 1 जीबी |
| Storage Capacity | 8GB |
| No of HDMI Port | 3 |
| No of USB Port | 2 |
| Wi-Fi Type | 802.11a/b/g/n (2.4 GHz) |
| Built In Wi-Fi | हां |
| Ethernet (RJ45) | 1 |
| Headphone Jack | हां |
| Analog Audio Input | हां |
| Number of Speakers | 2 |
| Sound Technology | DTS |
| Surround Sound | हां |
| Speaker Output RMS | 20 W |
| Supported Audio Formats | DTS |
| Power Consumption | 50 W, 0.5 W (Standby) |
| Touch Remote | नहीं |
| View Angle | 178 degree |
| Supported Video Formats | H.265, H.264, Real, MPEG 1/2/4 |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
Mi 32 Inch LED HD Ready TV (L32M5-AI)
₹13,999
विज्ञापन
Amazon Securefest Sale: Rs 1899 से मिल रहे बेस्ट होम सिक्योरिटी कैमरा, डैशकैम डील्स!
Haier ने भारत में नए हैवी ड्यूटी Desert Rose AC किए लॉन्च, जानें कीमत और फीचर्स
GTA में फ्री पुलिस कार! ऐसे पाएं Bravado Buffalo STX और ढेर सारे रिवॉडर्स्