| ब्रांड | Koryo |
| मॉडल | 32 Inch LED HD Ready TV (KLE32EXHN80) |
| Model Name | KLE32EXHN80 |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| 3D | नहीं |
| Smart TV | नहीं |
| Curve TV | नहीं |
| Launch Year | 2017 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| No of HDMI Port | 2 |
| No of USB Port | 2 |
| Built In Wi-Fi | नहीं |
| NFC Support | नहीं |
| PC Audio In | हां |
| PC D-sub | हां |
| Headphone Jack | हां |
| Analog Audio Input | हां |
| Audio Out | हां |
| RF Connectivity Input | RF Input (Terrestrial/Cable Input): 1/1 (Common Use for Terrestrial)/0 |
| Component In (RGB Cable) | Component Input (Y/Pb/Pr): 1 |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Type | Full Range Speaker, Tweeter |
| Sound Technology | Normal |
| Surround Sound | नहीं |
| Speaker Output RMS | 16 W |
| Power Consumption | 100 W, 0.5 W (Standby) |
| Touch Remote | नहीं |
| RF Capable | हां |
| Width x Height x Depth (with stand) | 81 cm x 50 cm x 14 cm |
| Weight (with stand) | 5.57 kg |
| Picture And Picture (PAP) | नहीं |
| Digital Noise Filter | हां |
| Supported Video Formats | MPEG1, MPEG2 PS, MPEG2 TS, AVCHD, MP4 Part 10, MP4 Part 2, AVI (XVID), AVI (Motion JPEG), WMV9, MKV, WEBM, WAV, MP3, WMA, JPEG |
| Refresh Rate (Hz) | 100 |
Koryo 32 Inch LED HD Ready TV (KLE32EXHN80)
विज्ञापन
Xiaomi ने सस्ता वैक्यूम क्लीनर किया लॉन्च, 10000Pa सक्शन, 180 मिनट का बैटरी बैकअप, जानें कीमत
8 हजार से सस्ता मिल रहा Samsung का 6000mAh बैटरी, 50MP दो कैमरा वाला फोन
Amazon Securefest Sale: Rs 1899 से मिल रहे बेस्ट होम सिक्योरिटी कैमरा, डैशकैम डील्स!
Haier ने भारत में नए हैवी ड्यूटी Desert Rose AC किए लॉन्च, जानें कीमत और फीचर्स