| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Haier 190 L Direct Cool Single Door 5 Star Refrigerator (HRD 2105PSG P, Spiral Glass Black) | ₹ 19,290 |
Haier 190 L Direct Cool Single Door 5 Star Refrigerator (HRD 2105PSG P) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 19,290 है. Haier 190 L Direct Cool Single Door 5 Star Refrigerator (HRD 2105PSG P) की सबसे कम कीमत ₹ 19,290 फ्लिपकार्ट पर 14th May 2026 को है.
| ब्रांड | Haier |
| मॉडल | 190 L Direct Cool Single Door 5 Star Refrigerator (HRD 2105PSG P) |
| Model Name | HRD 2105PSG P |
| Door Type | Single Door |
| Refrigerator Type | Top Mount |
| Defrosting Type | Direct Cool |
| Compressor Type | Normal Compressor |
| Capacity | 190 L |
| Colours | Spiral Glass Black |
| Number of Doors | 1 |
| Star Rating | 5 Star |
| Coolpad | हां |
| Toughened Glass | हां |
| Built-in Stabilizer | हां |
| डाइमेंशन | 131.30 x 53.00 x 0.00 |
| Depth | 62.8 cm |
| Weight | 35 kg |
| Express Freezing | हां |
| Moisture Control | हां |
| Power Consumption | 136 W |
| Power Requirement | AC 230V, 50Hz |
| Stabilizer Required | नहीं |
| Shelf Material | Toughned Glass |
| Door Finish | Glass |
| Handle type | Recess Handle |
| Gasket Type | Anti-Fungal Gasket |
| Door Lock | हां |
| Technology Used | 1 Hour Icing Technology |
| Warranty Summary | 1 Years Manufacturer Warranty |
Haier 190 L Direct Cool Single Door 5 Star Refrigerator (HRD 2105PSG P)
₹19,290
विज्ञापन
Xiaomi 17 Max में होगी 8,000mAh की पावरफुल बैटरी, 200 मेगापिक्सल प्राइमरी कैमरा
PS Plus May धमाका! Red Dead Redemption 2 समेत फ्री मिलेंगे ये 7 बड़े गेम्स