| ब्रांड | Dyson |
| मॉडल | Pure Cool Desk Dp04 Room Air Purifier |
| Model Name | Pure Cool Desk Dp04 |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| डाइमेंशन | 69.10 x 35.20 x 0.00 |
| Depth | 22.3 cm |
| Weight | 4.65 kg |
| Shade | White & Silver |
| Air Flow Level | 5.8 cu.m/hr |
| Portable | हां |
| Power Consumption | 40W |
| Warranty Summary | 2 years (Parts and Labour). Easy returns. |
| Warranty Service Type | 2 years |
Dyson Pure Cool Desk Dp04 Room Air Purifier
विज्ञापन
Samsung देगी Meta, Apple को टक्कर? ला रही AI स्मार्ट ग्लासेस!
सबसे महंगी क्रिप्टोकरेंसी में बड़ी खरीदारी, Strategy ने खरीदे 3,200 से ज्यादा बिटकॉइन
Google से मिनटों में ढूंढें खोया हुआ फोन, नुकसान से तुरंत होगा बचाव, जानें आसान तरीका