| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Bionaire BAP520W Room Air Purifier (Black & White) | ₹ 3,999 |
Bionaire { की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 3,999 है. Bionaire { की सबसे कम कीमत ₹ 3,999 अमेजन पर 1st April 2026 को है.
| ब्रांड | Bionaire |
| मॉडल | { |
| Model Name | BAP520W |
| Type | Room |
| Filter Type | Hepa, Air Ionizer Filter, Active carbon Filter. |
| डाइमेंशन | 26.50 x 25.00 x 0.00 |
| Depth | 69cm |
| Weight | 5.7 Kg |
| Coverage Area | 374 Sq.ft |
| Suitable For | suitable for bedroom / living room medium |
| Number of Speed Setting | 3 |
| Ionizer | हां |
| Indicators | filter service indicator |
| Power Consumption | 82 W |
| Warranty Summary | he warranty of Bionaire BAP520W 82-Watt HEPA Air Purifier is applicable against the Bill & it has nothing to do with from where the product was purchased Online or Offline. Be sure to retain the copy of the invoice to get the required warranty. |
| Covered in Warranty | manufacturing defects |
| Not Covered in Warranty | External defects |
| Warranty Service Type | Service centre Repair |
Bionaire {
₹3,999
विज्ञापन
Samsung Galaxy A27 5G में मिल सकता है Adreno 710 GPU, Geekbench पर हुई लिस्टिंग
Ola Electric की जोरदार रिकवरी, मार्च में बिक्री 150 प्रतिशत बढ़ी
मेघालय के पहाड़ों पर सैटेलाइट से मिलेगा इंटरनेट! Starlink और सरकार के बीच हुई डील
AI सर्च में आगे रहना है तो ब्रांड्स को क्या करना होगा? ये प्लेटफॉर्म आएंगे काम