| ब्रांड | सोनी |
| मॉडल | 32 Inch LED Full HD TV (KLV-32W562D) |
| Model Name | KLV-32W562D |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Smart TV | नहीं |
| Resolution Standard | Full-HD |
| Resolution (pixels) | 1920x1080 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 944 mm x 566 mm x 40 mm |
| Weight (without stand) | 13.7 kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 944 mm x 623 mm x 268 mm |
| Weight (with stand) | 17.4 kg |
| No of HDMI Port | 2 |
| No of USB Port | 2 |
| Wi-Fi Type | Built-in Wi-Fi |
| Built In Wi-Fi | हां |
| Ethernet (RJ45) | 1 |
| Analog Audio Input | हां |
| RF Connectivity Input | 1 (Bottom) |
| Component In (RGB Cable) | 1 (Rear Hybrid) |
| Number of Speakers | 3 |
| Sound Technology | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse |
| Speaker Output RMS | 30 W |
| Picture Engine | X-Reality |
| Picture in Picture (PIP) | हां |
| View Angle | 178 Degree |
| Aspect Ratio | 16:09 |
सोनी 32 Inch LED Full HD TV (KLV-32W562D)
विज्ञापन
Xiaomi ने सस्ता वैक्यूम क्लीनर किया लॉन्च, 10000Pa सक्शन, 180 मिनट का बैटरी बैकअप, जानें कीमत
8 हजार से सस्ता मिल रहा Samsung का 6000mAh बैटरी, 50MP दो कैमरा वाला फोन
Amazon Securefest Sale: Rs 1899 से मिल रहे बेस्ट होम सिक्योरिटी कैमरा, डैशकैम डील्स!
Haier ने भारत में नए हैवी ड्यूटी Desert Rose AC किए लॉन्च, जानें कीमत और फीचर्स