| ब्रांड | सैनसुई |
| मॉडल | 22 Inch LED Full HD TV (SJX22FB) |
| Model Name | SJX22FB |
| Display Size | 22 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Grey |
| Smart TV | नहीं |
| Launch Year | 2012 |
| Resolution Standard | Full-HD |
| Resolution (pixels) | 1920x1080 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 170 mm x 371 mm x 521 mm |
| Width x Height x Depth (with stand) | 90 mm x 329 mm x 521 mm |
| Weight (with stand) | 3 kg |
| No of HDMI Port | 1 |
| No of USB Port | 1 |
| PC Audio In | 1 |
| PC D-sub | 1 |
| RF Connectivity Input | 1 |
| Component In (RGB Cable) | VGA Input, Component Input Y, Pb, Pr / Y, Cb, Cr |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output RMS | 8 W x 2 W |
| Supported Audio Formats | WMA,MP3,M4A AAC |
| Power Consumption | 55 W, 0.6 W (Standby) |
| Contrast Ratio | 300000:1 Static |
| View Angle | 178 Degree |
| Supported Video Formats | MPEG1,MPEG2,MPEG4,RM,RMVB,MOV,MJPEG,DivX,VC-1,H.264 AV, MPG, MPEG, DAT, VOB, DivX, MOV, RM, RMVB, MP4TS, TRP, WMV, ASF |
| RF Capable | हां |
सैनसुई 22 Inch LED Full HD TV (SJX22FB)
विज्ञापन
Google Gemma 4: गूगल का नया AI मॉडल बिना इंटरनेट भी चलेगा, स्मार्टफोन बनेंगे सुपरस्मार्ट!
3 हफ्तों तक चलने वाली Honor Watch X5i स्मार्टवॉच लॉन्च, 60Hz AMOLED डिस्प्ले, जानें कीमत
Samsung Galaxy S26 FE लॉन्च होगा 8GB रैम, Exynos 2500 प्रोसेसर के साथ, गीकबेंच पर खुलासा