| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Onida 215 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (RDS2152P, Wine Lily) | ₹ 14,010 |
| Onida 215 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (RDS2152P, Wine Lily) | ₹ 14,110 |
ओनिडा 215 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (RDS2152P) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 14,010 है. ओनिडा 215 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (RDS2152P) की सबसे कम कीमत ₹ 14,010 अमेजन पर 28th May 2026 को है.
| ब्रांड | ओनिडा |
| मॉडल | 215 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (RDS2152P) |
| Model Name | RDS2152P |
| Door Type | Single Door |
| Refrigerator Type | Top Freezer Refrigerator |
| Defrosting Type | Direct Cool |
| Compressor Type | Reciprocatory Compressor |
| Capacity | 215 L |
| Colours | Wine Lily |
| Number of Doors | 1 |
| Star Rating | 2 Star |
| Coolpad | नहीं |
| Toughened Glass | हां |
| Built-in Stabilizer | नहीं |
| डाइमेंशन | 124.50 x 54.00 x 0.00 |
| Depth | 66.5 cm |
| Weight | 38.5 kg |
| Convertible Refrigerator | नहीं |
| Power Consumption | 114 W |
| Power Requirement | 240V |
| Stabilizer Required | हां |
| Shelf Material | Toughened Glass |
| Handle type | Bar Handle |
| Gasket Type | Anti Bacterial |
| Removable Gasket | हां |
| Door Lock | हां |
| Water & Ice Dispenser | नहीं |
| Other Features | Anti-Bacterial Removal Gasket, Jumbo Vege Box, Large Storage Space, Floral Design Door, Environment Friendly, Power Cut Evocool Technology |
| Warranty Summary | 1 Year Comprehensive Warranty on Product, 10 Years Warranty on Compressor |
ओनिडा 215 L Direct Cool Single Door 2 Star Refrigerator (RDS2152P)
₹14,010
विज्ञापन
17 हजार से ज्यादा सस्ता मिल रहा Xiaomi का 2 फ्रंट कैमरा वाला धांसू फोन, आया धमाका ऑफर
Poco X8 Pro vs Realme 16 5G vs OnePlus Nord 6, जानें कौन सा फोन है बेस्ट वैल्यू फॉर मनी!
Motorola Edge 70 Pro+ के लॉन्च से पहले खुलासा, 12GB रैम के साथ 50MP के होंगे 2 कैमरा!
30W आउटपुट के साथ 10,000mAh पावरबैंक Anker ने किया लॉन्च, जानें कीमत