| ब्रांड | कोडेक |
| मॉडल | 32 Inch LED HD Ready TV (HDXSMART) |
| Model Name | HDXSMART |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| 3D | नहीं |
| Smart TV | हां |
| Curve TV | नहीं |
| Series | XSMART |
| Launch Year | 2017 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 795 mm x 420 mm x 80 mm |
| Weight (without stand) | 5 kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 795 mm x 467 mm x 176 mm |
| Weight (with stand) | 5.8 kg |
| Stand Type | Tabletop |
| No of HDMI Port | 2 |
| No of USB Port | 2 |
| Built In Wi-Fi | हां |
| Ethernet (RJ45) | 1 |
| Headphone Jack | नहीं |
| Analog Audio Input | हां |
| RF Connectivity Input | 1 |
| Brightness | 400 cd/m |
| Contrast Ratio | 1000000:1 (Dynamic) |
| View Angle | 178 Degree |
| Digital Noise Filter | हां |
| Aspect Ratio | 16:09 |
| Supported Video Formats | MPEG4, DAT, VOB |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output RMS | 20 W |
| Supported Audio Formats | .mp3 / .wma |
| Touch Remote | नहीं |
| RF Capable | हां |
| Battery Type | AAA |
| Processor | ARM Cortex A7 |
| RAM | 1 जीबी |
| Storage Capacity | 8GB |
| Supported App - Youtube | हां |
| Supported App - Netflix | हां |
| Supported App - Hotstar | हां |
| Operating System Present | हां |
| Operating System | Android |
| Screen Mirroring | हां |
| Power Consumption | 48 W, 0.5 W (Standby) |
कोडेक 32 Inch LED HD Ready TV (HDXSMART)
विज्ञापन
Honor 600 सीरीज के जल्द लॉन्च की तैयारी, iPhone 17 Pro Max जैसा हो सकता है कैमरा मॉड्यूल
Google Gemma 4: गूगल का नया AI मॉडल बिना इंटरनेट भी चलेगा, स्मार्टफोन बनेंगे सुपरस्मार्ट!
3 हफ्तों तक चलने वाली Honor Watch X5i स्मार्टवॉच लॉन्च, 60Hz AMOLED डिस्प्ले, जानें कीमत
Samsung Galaxy S26 FE लॉन्च होगा 8GB रैम, Exynos 2500 प्रोसेसर के साथ, गीकबेंच पर खुलासा