| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| HP MFP 323SDNW Laser Multi Function Monochrome Printer (Black) | ₹ 24,499 |
| HP MFP 323SDNW Laser Multi Function Monochrome Printer (Black) | ₹ 35,080 |
एचपी MFP 323SDNW Laser Multi Function Monochrome Printer की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 24,499 है. एचपी MFP 323SDNW Laser Multi Function Monochrome Printer की सबसे कम कीमत ₹ 24,499 अमेजन पर 3rd April 2026 को है.
| ब्रांड | एचपी |
| मॉडल | MFP 323SDNW Laser Multi Function Monochrome Printer |
| Printing Method | Laser |
| Printer Type | Multi Function |
| Model Name | Laser MFP 323SDNW |
| Printing Output | Monochrome |
| Functions | Print, Copy, Scan |
| Brand | HP |
| Refill Type | Toner Cartridge |
| Ideal Usage | Business |
| Color | Black |
| Max Print Resolution (Mono) | Up to 1200 x 1200 dpi |
| Print Speed Mono | upto 30 ppm |
| Duplex Print | Automatic |
| Auto Document Feeder | Two-sided printing |
| Output Tray Capacity | Up to 100 |
| Input Tray Capacity | Up to 250 |
| Media Types Supported | Plain, Thick, Thin, Cotton, Colored, Pre-Printed, Recycled,Label, Cardstock, Bond, Archive, Thicker |
| Media Size Supported | A4, A5, A5 (LEF), B5 (JIS), oficio, envelopes (DL, C5); 76 x 127 to 216 x 356 mm |
| Wireless Support | हां |
| Height | 31.1 cm |
| Width | 40.1 cm |
| Depth | 36.2 cm |
| Operating System | Windows 11, Windows 10, Android; iOS, macOS 12 Monterey, macOS 13 Ventura, MacOS v14 Sonoma |
| Compatible Black Cartridge | HP 181A Black Original Laser Toner Cartridge (W1810A); HP 181X Black Original Laser Toner Cartridge (W1810X); HP 181A Black Original Laser Imaging Drum (W1816A) |
| Power Consumption (Active) | 445W |
एचपी MFP 323SDNW Laser Multi Function Monochrome Printer
₹24,499
विज्ञापन
Artemis II: चांद मिशन में क्या खाएंगे एस्ट्रोनॉट? फ्रिज नहीं, ताजा खाना नहीं... NASA ने बताया पूरा सिस्टम
भारत सरकार ने चीनी CCTV कैमरा पर लगाया प्रतिबंध, जानें क्यों
चांद मिशन में भी Microsoft Outlook ने दिया धोखा! एस्ट्रोनॉट ने लाइव स्ट्रीम में मांगी मदद
Redmi 15A 5G की भारत में शुरू हुई बिक्री, जानें प्राइस, स्पेसिफिकेशंस