| ब्रांड | सैमसंग |
| मॉडल | 22 Inch LED Full HD TV (UA22F5100AR) |
| Model Name | UA22F5100AR |
| Display Size | 22 इंच |
| Screen Type | LED |
| Smart TV | नहीं |
| Resolution Standard | Full-HD |
| Resolution (pixels) | 1920x1080 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 1062.8 mm x 631.1 mm x 46.9 mm |
| Weight (without stand) | 13.18 kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 1062.8 mm x 682.4 mm x 228.1 mm |
| Weight (with stand) | 15.3 kg |
| Stand Type | Square |
| No of HDMI Port | 2 |
| No of USB Port | 2 |
| Ethernet (RJ45) | 1 |
| Analog Audio Input | हां |
| RF Connectivity Input | 1 |
| Component In (RGB Cable) | 1 |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Type | Down Firing and Full Range |
| Sound Technology | Dolby Digital Plus, Dolby Digital Pulse |
| Speaker Output RMS | 20 W |
| Power Consumption | 0.3 W (Standby) |
| Picture in Picture (PIP) | हां |
सैमसंग 22 Inch LED Full HD TV (UA22F5100AR)
विज्ञापन
Vivo V70 FE vs Oppo Reno 15C 5G vs OnePlus Nord 5: जानें कौन सा फोन है बेस्ट
Truecaller पर अपना अकाउंट कैसे करें डिलीट, ऐसे अनलिस्ट होगा फोन नंबर
7300mAh बैटरी, 50MP कैमरा वाले OnePlus फोन पर बंपर डिस्काउंट, जानें कितना मिल रहा सस्ता
Ola की इलेक्ट्रिक मोटरसाइकिल Roadster X+ पर भारी डिस्काउंट, प्राइस में हुई 60,000 रुपये की कमी