| ब्रांड | Lloyd |
| मॉडल | 20 Inch LED HD Ready TV (L28ND) |
| Model Name | L28ND |
| Display Size | 20 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Smart TV | नहीं |
| Launch Year | 2014 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| No of HDMI Port | 3 |
| No of USB Port | 1 |
| Analog Audio Input | हां |
| Brightness | 220 cd/mA2 |
| View Angle | 176(H) Degree |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Number of Speakers | 2 |
| Sound Technology | Dolby Digital |
| Speaker Output RMS | 6 W |
| Power Consumption | 36 W, 1 W (Standby) |
| Width x Height x Depth (with stand) | 557 mm x 381 mm x 160 mm |
| Weight (with stand) | Net Weight: 5.05 kg |
Lloyd 20 Inch LED HD Ready TV (L28ND)
विज्ञापन
Amazon Securefest Sale: Rs 1899 से मिल रहे बेस्ट होम सिक्योरिटी कैमरा, डैशकैम डील्स!
Haier ने भारत में नए हैवी ड्यूटी Desert Rose AC किए लॉन्च, जानें कीमत और फीचर्स
GTA में फ्री पुलिस कार! ऐसे पाएं Bravado Buffalo STX और ढेर सारे रिवॉडर्स्