| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Sony 23.6 Inches HD Ready LCD Stard TV (KLV-24P413D, Black) | ₹ 14,490 |
| Sony 23.6 Inches HD Ready LCD Stard TV (KLV-24P413D, Black) | ₹ 14,790 |
सोनी 24 Inch LED HD Ready TV (KLV-24P413D) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 14,490 है. सोनी 24 Inch LED HD Ready TV (KLV-24P413D) की सबसे कम कीमत ₹ 14,490 अमेजन पर 1st April 2026 को है.
| ब्रांड | सोनी |
| मॉडल | 24 Inch LED HD Ready TV (KLV-24P413D) |
| Model Name | KLV-24P413D |
| Display Size | 24 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Smart TV | नहीं |
| Launch Year | 2015 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 558 mm x 341 mm x 65 mm |
| Weight (without stand) | 3.8 kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 558 mm x 367 mm x 147 mm |
| Weight (with stand) | 3.9 kg |
| No of HDMI Port | 2 |
| No of USB Port | 1 |
| Analog Audio Input | हां |
| Audio Out | 1 (Side) |
| RF Connectivity Input | 1 (Bottom) |
| Component In (RGB Cable) | Component Video (Y / Pb / Pr) Input: 1 (Bottom Hybrid with Composite) |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Type | Full Range |
| Sound Technology | Dolby Digital |
| Speaker Output RMS | 20 W |
| Power Consumption | 36 W, 0.28 W (Standby) |
| RF Capable | हां |
| Battery Type | AAA |
| View Angle | 178 Degree |
| Aspect Ratio | 16:09, TV: Auto Wide, Full, Normal, Wide Zoom, Zoom, 4:3, PC (HDMI): Normal, Full 1, Full 2 |
सोनी 24 Inch LED HD Ready TV (KLV-24P413D)
₹14,490
विज्ञापन
PAN कार्ड के लिए ऑनलाइन कैसे करें आवेदन, जानें स्टेप बाय स्टेप पूरी प्रक्रिया
13MP कैमरा, 6000mAh बैटरी के साथ Redmi A7 Pro लॉन्च, जानें कीमत और फीचर्स
भारत में प्रति महीने 31GB डेटा खपत कर रहे लोग! 5G ट्रैफिक में 70% उछाल