| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Onida 32 Inch LED HD Ready Smart TV (32HAG-2, Black) | ₹ 11,999 |
ओनिडा 32 Inch LED HD Ready Smart TV (32HAG-2) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 11,999 है. ओनिडा 32 Inch LED HD Ready Smart TV (32HAG-2) की सबसे कम कीमत ₹ 11,999 अमेजन पर 24th May 2026 को है.
| ब्रांड | ओनिडा |
| मॉडल | 32 Inch LED HD Ready Smart TV (32HAG-2) |
| Model Name | 32HAG-2 |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED |
| Color | Black |
| Resolution (pixels) | 1366x768 |
| Resolution Standard | HD-Ready |
| Smart TV | हां |
| Launch Year | 2025 |
| Width x Height x Depth (without stand) | 72.8 cm x 42.51 cm x 8.7 cm |
| Weight (without stand) | 3.9 kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 72.8 cm x 47.74 cm x 20.6 cm |
| No of HDMI Port | 3 |
| No of USB Port | 2 |
| Wi-Fi Supported | हां |
| Brightness | 250 |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| View Angle | 178 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| Number of Speakers | 2 |
| Surround Sound | Dolby Audio |
| Speaker Output RMS | 20 |
| Power Consumption | 55 W |
| Other Power Features | 250V |
| Storage Capacity | 4GB |
| Supported App - Youtube | हां |
| Supported App - Netflix | हां |
| Supported App - Hotstar | हां |
| Supported App - Amazon Prime Video | हां |
| Operating System Present |
| Battery Type | AAA |
ओनिडा 32 Inch LED HD Ready Smart TV (32HAG-2)
₹11,999
विज्ञापन
Motorola Edge 70 Pro+ लॉन्च डेट के साथ फीचर्स का खुलासा, 50MP के तीन कैमरा से होगा लैस!
Ugreen ने लॉन्च किया अनोखा स्पीकर, 20W ऑडियो, 20 घंटे की बैटरी, इमरजेंसी मोड भी! जानें कीमत
iPhone 20 होगा सबसे अलग! डिजाइन आया सामने, 200 मेगापिक्सल का होगा कैमरा!