| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| LG 322 L Frost Free Double Door 2 Star Refrigerator (GL N342SDSY, Grey) | ₹ 32,490 |
| LG 322 L Frost Free Double Door 2 Star Refrigerator (GL N342SDSY, Grey) | ₹ 35,990 |
एलजी 322 L Frost Free Double Door 2 Star Refrigerator (GL N342SDSY) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 32,490 है. एलजी 322 L Frost Free Double Door 2 Star Refrigerator (GL N342SDSY) की सबसे कम कीमत ₹ 32,490 अमेजन पर 28th May 2026 को है.
| ब्रांड | एलजी |
| मॉडल | 322 L Frost Free Double Door 2 Star Refrigerator (GL N342SDSY) |
| रिलीज की तारीख | 18 जुलाई 2022 |
| Model Name | GL N342SDSY |
| डोर टाइप | Double Door |
| Refrigerator Type | Top Mount |
| Defrosting Type | Frost Free |
| Compressor Type | Smart Inverter Compressor |
| Capacity | 322 L |
| Colours | Grey |
| Number of Doors | 2 |
| Star Rating | 2 Star |
| Coolpad | नहीं |
| Toughened Glass | हां |
| Built-in Stabilizer | हां |
| डाइमेंशन | 164.00 x 60.00 x 0.00 |
| Depth | 71 cm |
| Weight | 57 kg |
| Temperature Control | I Micom |
| Moisture Control | हां |
| Power Consumption | 279 W |
| Power Requirement | AC 220-240V, 50Hz |
| Stabilizer Required | नहीं |
| Shelf Material | Trimless Tempered Glass |
| Handle type |
| Gasket Type | Anti-Bacterial Gasket |
| Removable Gasket | हां |
| Door Lock | नहीं |
| Removable Rack | हां |
| Warranty Summary | 1 Year Warranty on Product and 10 Years Warranty on Compressor From LG |
एलजी 322 L Frost Free Double Door 2 Star Refrigerator (GL N342SDSY)
₹32,490
विज्ञापन
Honor Magic 9 के जल्द लॉन्च की तैयारी, 8,000mAh हो सकती है बैटरी
Apple कर रहा आईफोन एंटी स्नैचिंग फीचर पर काम, चोरी होने पर होगा अपने आप लॉक, जानें सबकुछ
स्क्रू कसने और खोलने का काम होगा आसान, Xiaomi ने लॉन्च किया नया स्मार्ट इलेक्ट्रिक टूल