| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Leonard 120 L Inverter Double Door Refrigerator (LEUSADDREF202411, Silver & Black) | ₹ 24,990 |
Leonard 120 L Inverter Double Door Refrigerator (LEUSADDREF202411) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 24,990 है. Leonard 120 L Inverter Double Door Refrigerator (LEUSADDREF202411) की सबसे कम कीमत ₹ 24,990 अमेजन पर 1st May 2026 को है.
| ब्रांड | Leonard |
| मॉडल | 120 L Inverter Double Door Refrigerator (LEUSADDREF202411) |
| रिलीज की तारीख | 14 अप्रैल 2024 |
| मॉडल नेम | LEUSADDREF202411 |
| डोर टाइप | Double Door |
| रेफ्रीजरेटर टाइप | Top Freezer Refrigerator |
| कैपेसिटी | 120 L |
| कलर्स | Silver & Black |
| डोर्स की संख्या | 2 |
| डाइमेंशन | 86.00 x 52.00 x 0.00 |
| डेप्थ | 49 cm |
| वजन | 29 kg |
| पावर कंज्मपशन | 80 W |
| पावर रिक्वॉयरमेंट | 220V, 50Hz |
| शेल्फ मटीरियल | Toughened Glass |
| गैस्किट टाइप | Anti-Fungal Gasket |
| टेक्नोलॉजी यूज्ड | Inverter Technology |
| वारंटी समरी | 1 Year India Countrywide Warranty against manufacturing defects. Company provides door step services to its customers all over India. For any questions regarding the product and warranty support, you may call/whatsapp at Company Customer Care. |
Leonard 120 L Inverter Double Door Refrigerator (LEUSADDREF202411)
₹24,990
विज्ञापन