ViewSonic 4K Entertainment Monitor (VX3211-4K-mhd) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 28,699 है. ViewSonic 4K Entertainment Monitor (VX3211-4K-mhd) की सबसे कम कीमत ₹ 28,699 अमेजन पर 2nd May 2026 को है.
| ब्रांड | ViewSonic |
| मॉडल | 4K Entertainment Monitor (VX3211-4K-mhd) |
| Model Name | VX-3211-4K-mhd |
| Display Size | 32 इंच |
| Screen Type | LED-VA |
| Resolution (pixels) | 3840x2160 |
| Resolution Standard | Ultra-HD |
| 3D | नहीं |
| Smart TV | नहीं |
| Curve TV | नहीं |
| Width x Height x Depth (without stand) | 729.7mm (W) x 432.8mm (H) x 64.32mm (D) |
| Weight (without stand) | 5.75kg |
| Width x Height x Depth (with stand) | 729.7mm (W) x 495.5mm (H) x 230.31mm (D) |
| Weight (with stand) | 6.6kg |
| Stand Material | Metal |
| No of HDMI Port | 2 |
| Built In Wi-Fi | नहीं |
| Wi-Fi Supported | नहीं |
| Headphone Jack | हां |
| Number of Speakers | 2 |
| Speaker Output RMS | 5W |
| Picture in Picture (PIP) | हां |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate (Hz) | 60 |
| HDR Support | HDR10,HLG |