| ब्रांड | सोनी |
| मॉडल | 48 Inch OLED 4K TV (XR-48A90K) |
| रिलीज की तारीख | 4 जनवरी 2022 |
| Model Name | Sony 48 Inch OLED 4K TV (XR-48A90K) |
| Display Size | 48 इंच |
| Screen Type | OLED |
| Color | Black |
| Resolution (pixels) | 3840x2160 |
| Resolution Standard | 4K |
| Smart TV | हां |
| Smart Remote | हां |
| Voice Remote | हां |
| HDR Support | Dolby Vision |
| Operating System | Android |