Leonard 122 L Double Door Mini Refrigerator (LE USA 122DD202407) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 28,490 है. Leonard 122 L Double Door Mini Refrigerator (LE USA 122DD202407) की सबसे कम कीमत ₹ 28,490 अमेजन पर 1st May 2026 को है.
| ब्रांड | Leonard |
| मॉडल | 122 L Double Door Mini Refrigerator (LE USA 122DD202407) |
| रिलीज की तारीख | 13 अप्रैल 2024 |
| मॉडल नेम | LE USA 122DD202407 |
| डोर टाइप | Double Door |
| रेफ्रीजरेटर टाइप | Mini Fridge |
| कंपरेसर टाइप | Inverter Compressor |
| कलर्स | Black |
| डोर्स की संख्या | 2 |
| टफन्ड ग्लास | हां |
| डाइमेंशन | 85.70 x 51.50 x 0.00 |
| डेप्थ | 49.2 cm |
| वजन | 30 kg |
| पावर कंज्मपशन | 80 W |
| पावर रिक्वॉयरमेंट | 220V, 50Hz |
| गैस्किट टाइप | Anti-Fungal Gasket |
| टेक्नोलॉजी यूज्ड | Inverter Technology |
| वारंटी समरी | 1 Year India Countrywide Warranty against manufacturing defects. Company provides door step services to its customers all over India. For any questions regarding the product and warranty support, you may call/whatsapp at Company Customer Care. |