Leonard 115 L Double Door Mini Refrigerator (LEUSADDREF202405) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 24,490 है. Leonard 115 L Double Door Mini Refrigerator (LEUSADDREF202405) की सबसे कम कीमत ₹ 24,490 अमेजन पर 1st May 2026 को है.
| ब्रांड | Leonard |
| मॉडल | 115 L Double Door Mini Refrigerator (LEUSADDREF202405) |
| रिलीज की तारीख | 14 अप्रैल 2024 |
| मॉडल नेम | LEUSADDREF202405 |
| डोर टाइप | Double Door |
| रेफ्रीजरेटर टाइप | Mini Fridge |
| कंपरेसर टाइप | Inverter Compressor |
| कलर्स | Silver & Black |
| डोर्स की संख्या | 2 |
| डाइमेंशन | 85.40 x 51.20 x 0.00 |
| डेप्थ | 48.7 cm |
| वजन | 28 kg |
| पावर कंज्मपशन | 80 W |
| पावर रिक्वॉयरमेंट | 220V, 50Hz |
| शेल्फ मटीरियल | Toughened Glass |
| गैस्किट टाइप | Anti-Fungal Gasket |
| फ्लेक्सिबल रेक | हां |
| टेक्नोलॉजी यूज्ड | Inverter Technology |
| अन्य फीचर्स | Can Storage, Ice Scraper, Freezer Door Shelf |
| वारंटी समरी | 1 Year India Countrywide Warranty against manufacturing defects. Company provides door step services to its customers all over India. For any questions regarding the product and warranty support, you may call/whatsapp at Company Customer Care. |