Leonard 110 L Mini Double Door Refrigerator (LEUSADDREF202416) की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 23,990 है. Leonard 110 L Mini Double Door Refrigerator (LEUSADDREF202416) की सबसे कम कीमत ₹ 23,990 अमेजन पर 1st May 2026 को है.
| ब्रांड | Leonard |
| मॉडल | 110 L Mini Double Door Refrigerator (LEUSADDREF202416) |
| रिलीज की तारीख | 14 अप्रैल 2024 |
| मॉडल नेम | LEUSADDREF202416 |
| डोर टाइप | Double Door |
| रेफ्रीजरेटर टाइप | Top Freezer Refrigerator |
| कैपेसिटी | 110 L |
| कलर्स | Silver & Black |
| डोर्स की संख्या | 2 |
| डाइमेंशन | 85.00 x 51.50 x 0.00 |
| डेप्थ | 48.5 cm |
| वजन | 27 kg |
| पावर कंज्मपशन | 80 W |
| पावर रिक्वॉयरमेंट | AC 220V |
| शेल्फ मटीरियल | Toughened Glass |
| गैस्किट टाइप | Anti Bacterial Gasket |
| टेक्नोलॉजी यूज्ड | American Technology |
| वारंटी समरी | 1 Year India Countrywide Warranty against manufacturing defects. Company provides door step services to its customers all over India. For any questions regarding the product and warranty support, you may call/whatsapp at Company Customer Care. |