| प्रॉडक्ट का नाम | भारत में कीमत |
|---|---|
| Cello UV Light Room Air Purifier (White) | ₹ 6,499 |
Cello UV Light Room Air Purifier की भारत में शुरुआती कीमत ₹ 6,499 है. Cello UV Light Room Air Purifier की सबसे कम कीमत ₹ 6,499 अमेजन पर 24th May 2026 को है.
| ब्रांड | Cello |
| मॉडल | UV Light Room Air Purifier |
| Model Name | UV Light |
| Type | Room |
| Filter Type | UV Filter |
| डाइमेंशन | 34.00 x 34.00 x 0.00 |
| Depth | 50 cm |
| Weight | 2.89 kg |
| Shade | White |
| Coverage Area | 8 sq ft |
| Control Type | Touch |
| Air Flow Level | 1 cu.m/hr |
| Portable | नहीं |
| Power Requirement | 230V, 50Hz |
| Power Consumption | 5 W |
| Warranty Summary | For product related queries or in case of damaged, The customer can get in touch with us on our Customer Care No: 7400001799 and the service team will take the complaint forward. |
Cello UV Light Room Air Purifier
₹6,499
विज्ञापन
Motorola Edge 70 Pro+ लॉन्च डेट के साथ फीचर्स का खुलासा, 50MP के तीन कैमरा से होगा लैस!
Ugreen ने लॉन्च किया अनोखा स्पीकर, 20W ऑडियो, 20 घंटे की बैटरी, इमरजेंसी मोड भी! जानें कीमत
iPhone 20 होगा सबसे अलग! डिजाइन आया सामने, 200 मेगापिक्सल का होगा कैमरा!